Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 36

Czelnai Eszter: Cukrászat és hideg büffé. Cluj-Kolozsvár, 1930, Minerva. Kiadói papírkötés, belül a címlapnál ragasztott, kissé kopottas állapotban.
18800.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
16

18801.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

[Magyar Elek]: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1933, Athenaeum, 510+(1) p. Kissé viseltes kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, kijáró lapokkal
18802.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dlusztus Imre: A magyar húsmívesség. Nemzeti Értékek Könyvsorozat 3. Szeged, 2017., Nemzeti Értékek Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18803.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18804.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A szőlőtermelés néhány üzemgazdasági kérdése a termelőszövetkezetekben. Bp., 1962.Kézirat gyanánt 70p.
18805.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Paprika a konyhában. I. rész. Szerk.: Herczegh Sándorné Leisen Erzsébet. Bp.,én., Magyar Fűszerpaprikát Értékesítő Központi Szövetkezet,(Hungária-ny.), 31+1 p. Receptekkel, szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, a hátsó borítón "Káldi Géza budapesti paprika - és fűszernagykereskedő" névbélyegzőjével.
18806.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bittera Miklós: Növénytermesztéstan I. rész. Általános növénytermesztéstan. Bp., 1928., "Pátra". Átkötött félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, a borítón kopásnyomokkal.
18807.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
18808.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Madár Imréné: Ízletes hadiételek. Szeged, 1942. Szerzői. 48p. Kiadói papírborítóval, jó állapotban
18809.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

Kalmár Zoltán - Makara György: Ehető és mérges gombák. Bp., 1981, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapélekkel, a képtáblák egy kivételével hiányoznak.
18810.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18811.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft