Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 12

Ignatio Tentscher : Institutiones polemicaeconscriptae in usus academicos. Pragae, 1761. Ignatii Francisci Pruscha, 613p. Korabeli egészbőr kötésben, kissé sérült
18977.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

18978.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

18979.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Horrible Histories - Box of Books. Angol nyelvű, szórakoztató történelmi könyvsorozat, 20 kötet. London, 2007, Scholastic. Kiadói díszdobozban. / English language book series, 20 volumes, in original box
18980.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

18981.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sigmund Freud: Zur Psychopathologie des Alltagslebens Wien, 1922. Internationaler Psychoanalytischer Verlag. 334p. Kiadói papírkötésben, kissé kopott, címlap kissé sérült
18982.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
10

Sarah Duque - Mario Bucci: Accadde una volta a Venezia. Firenze, 1986, Cantini. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
18983.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Gabriel García Márquez: One Hundred Years of Solitude. [Száz év magány]. London, 1978, Pan Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18984.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Márai Sándor: Himmel und Erde. [Ég és Föld]. Ford.: Zeltner Ernő. München, 2003, Piper. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
18985.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18986.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Freud, Sigmund: Der Witz und seine beziehung zum unbewussten. Leipzig, 1905. Franz Deuticke. Kiadói vászon kötésben
18987.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
51

18988.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft