[Christoph von Schmid (1768-1854)]: Schmid Kristóf: Bibliai történetek az ó és új szövetségből és az apostolok cselekedeteiből. Kivonat gyermekek számára, - - négy kötetnyi bibliai történeteiből, Farbmann János által. Fordította Czuczor Gergely. Pest, 1853, Emich Gusztáv, 169+III p. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a címlapon bélyegzésekkel.