Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Ford.: Gál Andor. Bp., [1940], Rózsavölgyi és Társa, 271 p. + XVI t. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.