Könyvek: Technika

Tételek száma: 15

MSZ 1585-73 üzemi szabályzat erősáramú villamos berendezések számára. Magyarázattal ellátott szöveg. Magyar Szabványügyi Hivatal. Bp., 1977, Szabványkiadó, 509+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, "Csepel Művek Híradástechnikai Gépgyára" bélyegzőkkel.
17411.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Milley Vilmos - Völgyes István: Központi fűtés I-II. Ipari Szakkönyvtár. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a borítókon kis sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel.
17412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17413.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft