Könyvek: Judaika Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2831523
17426
436
Books: Judaica
Szegő Demeter: Zsidó vagyok... Regény. Bp., 1933., Budapesti Hírlap. Kiadói kopott egészvászon-kötés. 2832319
17427
436
Books: Judaica
Herzl Tivadar: Ősujország. (Altneuland.) Regény. Ford.: Márkus Aladár. Bp.,[1929.], Zsidó Irodalmi Társaság, 231 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, megviselt állapotban. 2835134
17428
436
Books: Judaica
Gábor György: A szentély és a vadak. Zsidó vallástörténeti tanulmányok. Bp., 2000. Új Mandátun Kiadói papírkötésben. 2694158
17429
436
Books: Judaica
Leonid Teplinsky: Tel Aviv fails in Africa. Moscow 1975. Novosti. KIadói papírkötésben 78p. 2656636
17430
436
Books: Judaica
Szilágyi Ernő: Ismeretlen memoár a magyar vészkorszakról. Bp.,2005,Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. 2779746
17431
436
Books: Judaica
Magyarországi zsinagógák. Szerk.: Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kopott, foltos, hullámos. 2656669
17432
436
Books: Judaica
Magyar megfontolások a soáról. Szerk.: Hamp Gábor, Horányi Özséb, Rábai László. Bp.-Pannonhalma, 1999., Balassi-Magyar Pax Romana Fórum-Pannonhalmi Főapátság. Kiadói papírkötés. 2833680
17433
436
Books: Judaica
A budapesti Zsidó Múzeum. Szerk.: Benoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft