Könyvek: Judaika

Tételek száma: 20

Szegő Demeter: Zsidó vagyok... Regény. Bp., 1933., Budapesti Hírlap. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
17426.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Herzl Tivadar: Ősujország. (Altneuland.) Regény. Ford.: Márkus Aladár. Bp.,[1929.], Zsidó Irodalmi Társaság, 231 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, megviselt állapotban.
17427.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gábor György: A szentély és a vadak. Zsidó vallástörténeti tanulmányok. Bp., 2000. Új Mandátun Kiadói papírkötésben.
17428.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Leonid Teplinsky: Tel Aviv fails in Africa. Moscow 1975. Novosti. KIadói papírkötésben 78p.
17429.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szilágyi Ernő: Ismeretlen memoár a magyar vészkorszakról. Bp.,2005,Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
17430.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyarországi zsinagógák. Szerk.: Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kopott, foltos, hullámos.
17431.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyar megfontolások a soáról. Szerk.: Hamp Gábor, Horányi Özséb, Rábai László. Bp.-Pannonhalma, 1999., Balassi-Magyar Pax Romana Fórum-Pannonhalmi Főapátság. Kiadói papírkötés.
17432.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17433.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft