Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

16

Leírás:

[Pápai Páriz Ferenc-Bod Péter]: Franciscus Páriz Pápai - Petri Bod: Dictionarium Latino-Hungaricum. [Tyrnaviae (Nagyszombat), 1762 (?), Typis Academicis Societatis Jesu(?)], 6+1064 p. Korabeli bárdozott gerincű egészbőr-kötés, kopott, sérült borítóval, kopott, sérült, részben hiányos gerinccel, az elülső szennylap és a papírborítás a kartonról hiányzik, számos possessori bejegyzéssel a táblák belsején, a lapéleken, néhány lapon bejelölésekkel, foltos lapokkal, a címlap hiányzik, az első két lap sérült, hiányos, a harmadik lap szakadt, sérült kötéssel, az utolsó pár lap, feltehetőleg az utolsó 4 oldal hiányzik, rossz állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17