Zöld Art Deco likőrös készlet, poháron kis lepattanás, jelzett: Csehsz... https://www.darabanth.com/hu/435-Gyorsarveres/435.0/Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500007/Zold-Art-Deco-likoros-keszlet-poharon-kis-lepattanas-jelzett-Csehszlovakia-m-6-21-cm~II2817628
2817628
11810
435
Glass-objects
Leírás: Zöld Art Deco likőrös készlet, poháron kis lepattanás, jelzett: Csehszlovákia. m: 6-21 cm
: karap_norbert