Zsolnay porcelán váza, bonbonier, mini tejszínes kancsó, mércés kiöntő... https://www.darabanth.com/hu/435-Gyorsarveres/435.0/Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-porcelan-vaza-bonbonier-mini-tejszines-kancso-merces-kionto-jelzett-kopasnyomo~II2815771
2815771
11407
435
Leírás: Zsolnay porcelán váza, bonbonier, mini tejszínes kancsó, mércés kiöntő, jelzett, kopásnyomokkal
: nagy_andras