9 db XIX. sz.-i osztrák acélmetszet (Tirol, Bozen/Bolzano, Prága, stb.... https://www.darabanth.com/hu/435-Gyorsarveres/435.0/Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/9-db-XIX-sz-i-osztrak-acelmetszet-Tirol-BozenBolzano-Praga-stb-jelzettek-a-metszeten-v~II2823468
2823468
10910
435
3800
Engravings
Leírás: 9 db XIX. sz.-i osztrák acélmetszet (Tirol, Bozen/Bolzano, Prága, stb.), jelzettek a metszeten, vegyes állapotban, lapméret: 24x32 cm körül
: pk