Kovács Péter Balázs (1955-): Plasztikus táj, 1980. Olaj, farost, jelez... https://www.darabanth.com/hu/435-Gyorsarveres/435.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kovacs-Peter-Balazs-1955-Plasztikus-taj-1980-Olaj-farost-jelezve-balra-lent-hatoldala~II2792971
2792971
10262
435
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft 271,00 EUR , 312,50 USD
Leírás: Kovács Péter Balázs (1955-): Plasztikus táj, 1980. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 62x100 cm
: pk