Imreh Zsigmond (1900-1965): Csendélet üvegekkel és gyümölcsökkel. Pasz... https://www.darabanth.com/hu/435-Gyorsarveres/435.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Imreh-Zsigmond-1900-1965-Csendelet-uvegekkel-es-gyumolcsokkel-Pasztell-papir-jelzett-C3~II2804306
2804306
10198
435
15000
Leírás: Imreh Zsigmond (1900-1965): Csendélet üvegekkel és gyümölcsökkel. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 50×70 cm
: pk