Sullay István: A kultúrharcz és a római pápa tévmentessége a lelkiismeret és állam szempontjából. Eger, 1880, Érseki Lyceum ny., XX p.+ 21-504 p.+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.