Sullay István: A boldogságos Szűz Mária tisztelete a katholikus anyaszentegyházban hittani, jogi, történeti és erkölcsi szempontból. Eger, 1882, Érsek-lyceumi könyvnyomda, 515+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, ragasztott gerinccel, néhány kissé foltos lappal.