Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Horváth Loránd (1930-2018) marosvásárhelyi születésű református lelkész, műfordító, költő művei és kézirathagyatéka: Zsoltárantológia. Száz év zsoltárfordításai magyar költők tolmácsolásában magyar dallamokkal XX. század. Szerk.: Horváth Lóránd. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Bp., 2011., Kairosz. Kiadói papírkötés.; Alfától az Omegáig, 37 p. Papírkötés.; Baksa Csaba-Horváth Lóránd: Betegnek gyógyír, szenvedőnek erő, gyászolónak vigasz. Windsor, 1991, Hamilton. Papírkötés.; Jónástól Jézusig. Windsor, 1992., Élő Ige. Papírkötés. (x2).; A pszichológus Jézus. Toronto, 1995, Kanada. Kiadói papírkötés.; Istennek a windsori rádión közvetített igéi. Windsor, én., Élő Ige. Papírkötés.; Istennek a windsori rádión közvetített igéi. Kanadai áhítatok. Windsor, 1994., Élő Ige. Papírkötés.; Tsókai balladák. Székelycsóka, 1964, gépelt lapokkal, néhány gyűrött lappal. 51+1 p.; Egyedül akarok színházat játszani. Gépelt színdarab, 13 p.; Valamint egy gépelt, és kézzel írt verseket tartalmazó kis mappa, a lapokon kézzel írt javításokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pk