Italien II. Mittelitalien: Livorno, Siena, Perúgia, Rom u. Neapel. Griebens Reiseführer Band 80 b. Berlin, 1926, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Kihajtható térképekkel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón minimális kopással.