Tétel

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

Leírás:

Cesare Lombroso: Genie und Irrsinn in ihren Beziehungen zum Gesetz, zur Kritik und zur Geschichte. Leipzig, é.n., Reclam. Német nyelven. 435 p. Egy kihajtható melléklettel. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, felső lapélek aranyozottak. / In German language. Full linen binding, spine and cover slightly damaged.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert