Sombart, Werner: Die Juden und das Wirtschaftsleben. Leipzig und München, 1920, Duncker & Humblot. 476p. Német nyelven. Aranyozott egészvászon kötésben, színezett felső lapélekkel, gerincen és borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban. / In full linen binding, in German languague, in good condition.