https://www.darabanth.com/hu/434-Gyorsarveres/434.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000010/A-szepmuveszetek-konyve-A-Pesti-Hirlap-Konyvtara-Bp-1940-Pesti-Hirlap-Rt-Legrady-ny~II2805450
2805450
16935
434
Books: Architecture, Art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD
LeÃrás:
A szépművészetek könyve. A Pesti HÃrlap Könyvtára. Bp., 1940, Pesti HÃrlap Rt. (Légrády-ny.), 1184 p. RendkÃvül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m