Mikszáth Kálmán: Pipacsok a buzában. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1901, Révai, 4+230+1 p. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.