Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD

Leírás:

Exner Leó: Gyermekfoglalkoztató. Tanácsadó a kisded mindenkori hasznos szórakoztatására, különös tekintettel a kisdednevelő intézetek tömegnevelési igényeire. Hódmezővásárhely, 1916., Róth Antal, 428 p.+31 t.+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, egy lap hiányzik (413/414), laza fűzéssel, 4 lap meglazult, néhány lapszélen kis szakadásokkal, kissé foltos lapokkal, a tartalomjegyzéknél bejelölésekkel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert