Báró Eötvös József: A nővérek. Regény. Báró Eötvös József munkái. Bp., 1890., Ráth Mór,(Prochaska Károly-ny.), 4+552 p. Kiadói gazdagon festett, aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, ex libris-szel, névbejegyzésekkel és névbélyegzésekkel.