https://www.darabanth.com/hu/433-Gyorsarveres/433.0/Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Charles-Alphonse-Deblois-1822-1883-metszese-Jean-Baptiste-Bertrand-1823-1887-utan-Marguerite~II2797476
2797476
11087
433
Engravings
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD
LeÃrás:
Charles Alphonse Deblois (1822-1883) metszése, Jean Baptiste Bertrand (1823-1887) után: Marguerite. Rézkarc, papÃr, jelzett a karcon, foltos, szakadással. 31×18 cm. DekoratÃv, üvegezett, sérült fakeretben.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m