Könyvek: Technika

Tételek száma: 19

Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1913. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17222.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Kolozsváry Béla: Vászonkajak építése. 3 tervrajz melléklettel. Bp., é.n. Németh József. Kissé koszos papírkötésben 27p
17223.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

17224.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Pásztor Gedeon-Szepessy Andrásné-Kékesi Tamás: Színesfémek metallurgiája. Bp., 1990., Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17225.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17226.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Schreiber József: Automobilisták zsebkönyve. Bp.,1941., Auto és Motorújság. Tizenharmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, hullámos lapokkal
17227.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

17228.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

US Air force museum SAM 26000 JFK's Air Force One 189p.
17229.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Polski Fiat 126P típusú személygépkocsi javítási kézikönyve. Bp., 1989, Autóker. Fekete-fehér ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17230.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Modern Kézimunkák. Összeáll.: Kun Anna. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp., 1979., Közgazdasági és Jogi. Kiadói kissé szakadt papírmappában.
17231.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bálint László: Faipari technológia I. A faipari szakközépiskolák I. osztálya számára. Bp., 1983., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 3060 példányban. + Lele Dezső: Faipari technológia I. A faipari szakközépiskolák III. osztálya számára. Bp., 1983., Műszaki. Kiadói papírkötés. A borítókon kis kopásnyomokkal. Megjelent 3060 példányban.
17232.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17233.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft