2 db népies porcelán kulacs: Mátravidéki Gyümölcs és Borhét Gyöngyös 1... https://www.darabanth.com/hu/431-Gyorsarveres/431.0/Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5000008/2-db-nepies-porcelan-kulacs-Matravideki-Gyumolcs-es-Borhet-Gyongyos-1950-feliratu-nagy~II2775834
2775834
11779
431
Leírás: 2 db népies porcelán kulacs: Mátravidéki Gyümölcs és Borhét Gyöngyös 1950. feliratú (nagyobb) + virágos (kisebb). Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 - 15,5 cm
: karap_norbert