Charles Valton (18551-1918): Vadászkutya. Patinázott ón. Jelzett: C. V... https://www.darabanth.com/hu/431-Gyorsarveres/431.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~5000012/Charles-Valton-18551-1918-Vadaszkutya-Patinazott-on-Jelzett-C-Valton-M-120-5cm-h-30-cm~II2750694
2750694
12384
431
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: Charles Valton (18551-1918): Vadászkutya. Patinázott ón. Jelzett: C. Valton. M: 120,5cm, h: 30 cm. Farka sérült, letört!
: nagy_andras