https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Folyamatos online aukciók
Tétel

Magyar törvények Grill-féle kiadása, 21 kötet: Polgárijogi és büntetőj...

A tétel már nem elérhető

1

Kikiáltási ár:

30 000 Ft
81,30 EUR, 93,75 USD

Ajánlatok száma:

0

Leírás:

Magyar törvények Grill-féle kiadása, 21 kötet: Polgárijogi és büntetőjogi határozatok tára egységes szerkezetben. Összeáll.: Dr. vitéz Szentkuthy István és Dr. Térfy Béla; Sági János: Telekkönyvi jog - Telekkönyvi mintatár. I-II. köt.; Nizsalovzsky Endre: Kereskedelmi jogi szabályok; Vargha Ferenc - Angyal Pál - Isaák Gyula: Bűnvádi perrendtartás; Kuncz Ödön - Nizsalovzsky Endre: A kereskedelmi törvény és joggyakorlata; Büntető törvénykönyv a bűntettekről és vétségekről. Összeáll.: Dr. Angyal Pál és Dr. Isaák Gyula (Függelék: Katonai büntető törvénykönyv); A kihágási büntető törvénykönyv. Összeáll.: - - ; A magyar illetékjog. Szerk.: Dr. Sárfy Aladár. I-II. köt.; Végrehajtási eljárás. Összeáll.: Dr. Vincenti Gusztáv és Dr. Borsodi Miklós; Perenkívüli eljárások és szervezeti szabályok. Összeáll.: Dr. vitéz Moldoványi István; Fabinyi Tihamér: A polgári perrendtartás törvénye és joggyakorlata. I-II. köt.; Közjog. I. köt. Összeáll.: Dr. Térfy Gyula, Dr. Némethy Imre, Dr. Térfy Béla; Kuncz Ödön - Katona Gábor: Magyar hiteljog. III. köt. (Csődtörvény, váltótörvény, csekktörvény); Magyar magánjog mai érvényben. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat. (II. köt.: Dologi jog; III. rész: Kötelmi jog. I-III. köt.; IV. rész: Öröklési jog és örökösödési eljárás.) Bp., 1930-1944, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, vegyes állapotban, helyenként laza fűzés, felvágatlan/sérült/kijáró lapok, foltok, ázásnyomok.

Megosztás:

Facebook

Tétel fotót készítette : nagy_andras

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz