Metszetek

Tételek száma: 126

Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Vásári áldomásozók. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos, kartonra kasírozva. 32x42 cm
11020.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Henry Winkles (1801-1860) metszése, L. Mayer után: Riekersburg. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 10x15 cm. Üvegezett fakeretben.
11021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos, lap széle kissé sérült, kartonra kasírozva. 32x44 cm
11022.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1870 Types militaires - Spahis (szpáhi), Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 43x35 cm
11023.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ludovico (or Lodovico) Carracci (1555-1619) után, Francesco Rosaspina (1762-1841): Habebit Filium Sara Uxor Tua. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 56x40,5 cm.
11024.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Ahrens, Tesca: Greifenstein. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. XIX. sz. közepe. 12x17 cm. Üvegezett fakeretben.
11025.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kolozsvári Nemzeti Színház, XIX. sz. vége, litográfia, papír, Fleischer litográfiája, jelzett a litográfián, Kellner és Mohrlüder Bp., üvegezett fakeretben, 12×19 cm
11026.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Marastoni József (1834-1895) rajza után, Rusz Károly (1811-1899): I. Ferenc József, Magyarország apostoli királya. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19×15 cm
11027.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Bikkessy Heinbucher József (1767-1833): Egy Magyar Verbunkos-Dudás. Színezett rézmetszet, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 23,5×17 cm
11028.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1870-1900 kb. 80 db metszet és nyomat, többségében reprodukció, néhány az Ország-Világ c. lapból, klf. technikák, papír, részben foltos és sérült, rózsaszín műanyag mappában lefűzve, 26x17 és 30x39 cm közötti méretekben
11029.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1870-1900 kb. 80 db metszet és nyomat, néhány itáliai helyszínt és műalkotást megörökítő, többségében reprodukció, néhány az Ország-Világ c. lapból, klf. technikák, papír, részben foltos és sérült, sárga műanyag mappában lefűzve, klf. méretekben
11030.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Ludwig Thümling (?-1891 előtt): Kolozsvár Nemzeti Múzeum, acélmetszet, papír, Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.), üvegezett fakeretben, 10×15 cm
11031.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft