Metszetek

Tételek száma: 126

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Nagy Maros Acélmetszet. 17x14 cm
10996.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Székesegyház Vácon Acélmetszet. 17x14 cm
10997.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Eger, Déllről Acélmetszet. 17x14 cm
10998.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1914-17 2 db gyümöcsöket ábrázoló litográfia 26x18 cm
10999.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9

Barabás Miklós (1810-1898) rajza után: Révész Imre (1826-1881) debreceni református prédikátor portréja, 21,5×12 cm
11000.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1853 Rohn Alajos (XIX sz. eleje-1870): Vác Mátyás király korában, litográfia, körbevágott, 8x15 cm
11001.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1853 Rohn Alajos (XIX sz. eleje-1870): A váczi székesegyház, litográfia, körbevágott, 11,5x16,5 cm
11002.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1937-1939 Magyar Királyság fényképes útlevele "Dr. Strausz Tibor" izraelita orvos részére, bejegyzésekkel
11003.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

A Sárkányrend lovagja 1400 elején, "Metsz. Riedel.", fametszet, papír, körbevágott, kissé foltos, 25x18 cm
11004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A magyar szent korona. Bp., Ullmann József, litográfia, papír, javított, 23x15 cm
11005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1853 Rohn Alajos (XIX sz. eleje-1870): Az aknaszlatinai Kinga nevű sóakna, Varsányi rajza után kőre rajzolta Rohn, litográfia, papír, hajtott, kissé foltos, körbevágott, 19x22 cm
11006.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bihari János fametszetű portréja, "Rajz. a Nemz. Muzeumban lévő eredeti után Klimkovics. Fába metszette Riedel.", körbevágott, 25x19
11007.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft