Szegő Gizi (1902-1985): Édes Marikám, nem lehetne egy két kilóval több... https://www.darabanth.com/hu/431-Gyorsarveres/431.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~5000002/Szego-Gizi-1902-1985-Edes-Marikam-nem-lehetne-egy-ket-kiloval-tobb-karikatura-Tus-~II2765736
2765736
10490
431
Leírás: Szegő Gizi (1902-1985): Édes Marikám, nem lehetne egy két kilóval több?... (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Szegő Gizi autográf ajándékozási soraival 1973-ból. 30x21 cm
: hsz