198?-1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 3 palack muzeális bor, haj... https://www.darabanth.com/hu/430-Gyorsarveres/430.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Muzealis-borok-italok~500017/198-1981-Hosszuhegyi-Cabernet-Sauvignon-3-palack-muzealis-bor-hajos-bajai-borvidek-szaksze~II2760416
2760416
12415
430
Vintage wines, drinks
Leírás: 198?-1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, kettő címkén az évszám sérült, de az 1 biztosan 1981, 0,75lx3
: karap_norbert