Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

27

Leírás:

Görög és római Mythologia, vagyis a régi görögök és rómaiak költött isteneiknek és félisteneiknek mesés történetei. Fordította Kis János. Negyvennégy rézre metszett képekkel, melyek régi munkájú mesterségesen metszett kövekből rajzoltattak le. Pozsony, 1805, Wéber Simon Péter, 1 (rézmetszetű címkép) t. 279 p.+16 (rézmetszetű képtáblák) t. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, megviselt állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras