Kolozsvári szakácskönyv. Hasznos útmutató a középosztály számára a háztartás minden ágában. Írta és férjhezmenő hugának ajánlja: Egy székely asszony. Kolozsvár, 1906, Lepage Lajos, (6)+248+XX+(4) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos, helyenként sérült lapokkal.