https://www.darabanth.com/hu/430-Gyorsarveres/430.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000028/Thomas-Mann-A-kivalasztott-Ford-Jekely-Zoltan-Kondor-Lajos-illusztracioival-Bp-1965-~II2762768
2762768
17482
430
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34 EUR, 5,00 USD
LeÃrás:
Thomas Mann: A kiválasztott . Ford.: Jékely Zoltán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészbÅ‘r-kötés, a borÃtón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésnyomokkal. Számozott (1082./1100) példány.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m