May Károly: Winnetou I-III. Köt. Ford.: Faragó László, Turóczi József.... https://www.darabanth.com/hu/430-Gyorsarveres/430.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000028/May-Karoly-Winnetou-I-III-Kot-Ford-Farago-Laszlo-Turoczi-Jozsef-Muhlbeck-Karoly-ra~II2762953
2762953
17333
430
4200
Leírás: May Károly: Winnetou I-III. Köt. Ford.: Faragó László, Turóczi József. Mühlbeck K(ároly) rajzaival. Bp.,[1924],Hajnal, 215;127;142+1 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, javított gerinccel, a borítón kopásnyomokkal.
: tg