Carlo Maratta (Maratti) (1625-1713) festménye után, Jacob Frey (1681-1752) metszése: Flores mei fructus honoris et honestatis Sanctissimo Patri, et Domino D. Clementi Papae XI. (vallási témájú jelenet). Rézmetszet, papír, XVIII. sz. első fele. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, az üvegen töréssel, 42x28,5 cm