Tétel

Katalógusszám:

10597.
Lezárult 430. Gyorsárverés
Metszetek

Kikiáltási ár:

18 000 Ft

Leírás:

Carlo Maratta (Maratti) (1625-1713) festménye után, Jacob Frey (1681-1752) metszése: Flores mei fructus honoris et honestatis Sanctissimo Patri, et Domino D. Clementi Papae XI. (vallási témájú jelenet). Rézmetszet, papír, XVIII. sz. első fele. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, az üvegen töréssel, 42x28,5 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pk