1948. "Kossuth-díj I. fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntet... https://www.darabanth.com/hu/43-Nagyaukcio/43.1/Numizmatika/Falerisztika~17700/1948-Kossuth-dij-I-fokozata-aranyozott-zomancozott-bronz-kituntetes-hatoldalan-KOSSUTH-DIJ~II3226424
3226424
30551
43
40000
Faleristics
Numizmatika
Leírás: 1948. "Kossuth-díj I. fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés, hátoldalán "KOSSUTH DIJ 1948" beütéssel. Csak 186 adományozás! (22x25mm) T:VF zománchiba, aranyozás lekopott, utólag pótolt tű / Hungary 1948. "Kossuth Prize, Golden Badge" gilt, enamelled bronze decoration, with "KOSSUTH DIJ 1948" mark on the backside. Only 186 awards! (22x25mm) C:VF enamel error, worn gilt, subsequently replaced needle NMK.: 525.a
: ttg