Franz W.: Der poetische Führer durch Presburg und die nächste Umgebung von - -. Preßburg [Pozsony/Bratislava], 1863, H. Siebers Erben,4+103 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, javított, sérült, kissé foltos, kopott borítóval, a címlap és az első lap sarkain kis hiánnyal, foltos lapélekkel. Ritka!