Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

Leírás:

1908 Prostestáns Szemle. Huszadik évf. I-X. füzet. Szerk.: Szőts Farkas. A Magyar Protestáns Irodalmi Társaság kiadványai. Bp., Hornyánszky Viktor-ny., (6)+710 p., (2)+26 p. (Benne: A Magy. Prot. Irodalmi Társaság 1908-iki évkönyve). Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal, egy lap közepén vágásból eredő hiánnyal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg