Szecesszió (Jugendstil) fényképalbum, bársony borítással, réz veretekkel, fém csattal, 1900 körül. Kopott, fotók nélkül, albumlapok sérültek, középső historizáló stílusú veret feltehetően pótolt. 26x21x5 cm