Tétel

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

Leírás:

A visszatért Felvidék adattára. Szerk.: Csatár István és Ölvedi János. Bp., 1939, Mahr Ottó és Tsa. Rákóczi" Könyvkiadóvállalata, (Madách-ny.), 392 p.+6 t. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képanyaggal, térképekkel illusztrált. Az illusztrációkat Dex Ferenc készítette. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, hiányzó képtáblákkal, a Horthy kép meg van, intézményi bélyegzőkkel. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott, tiltott könyvek listáján.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17