Caring for Photographs. Display-Storage-Restoration. Life Library of Photography. H.n., 1972, Time Inc. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé kopott gerinccel.