https://www.darabanth.com/hu/429-Gyorsarveres/429.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000026/Toldy-Ferenc-Irodalomtorteneti-olvasokonyv-vonatkozassal-magyar-irodalomtortenetere-I-II-~II2720910
2720910
17604
429
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Toldy Ferenc: Irodalomtörténeti olvasókonyv, vonatkozással magyar irodalomtörténetére. I-II. kötet. Pest., 1868-1869, Emich Gusztáv-Athenaeum, X+406 (kéthasábos számozás); X+670 (kéthasábos számozás) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borÃtóval, foltos lapokkal, két kijáró lappal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m