https://www.darabanth.com/hu/429-Gyorsarveres/429.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000026/Koroda-Miklos-Gyory-Vilmos-A-sotetseg-tronalloi-Antiklerikalis-karikaturak-Szoveget-~II2749735
2749735
17383
429
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34 EUR, 5,00 USD
LeÃrás:
Koroda Miklós-GyÅ‘ry Vilmos: A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét Ãrta Koroda Miklós. Válogatta: GyÅ‘ry Miklós. Bp., 1953, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m