Donászy Ferenc: Toldi Miklós bujdosása. Átdolgozta Dr. Donászy Ferenc. Bp., 1946., Hungária. A borító illusztrációja, és az egészoldalas képtáblák Sebők Imre grafikus, festőművész munkái. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, a gerincen kis sérüléssel.