https://www.darabanth.com/hu/428-Gyorsarveres/428.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000004/1956-Magyar-Nemzet-rendkivuli-szama-2-sz-1956-okt-26-forradalmi-roplap-Gero-Erno-fel~II2746523
2746523
14689
428
Printed Materials
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05 EUR, 8,13 USD
LeÃrás:
1956 Magyar Nemzet rendkÃvüli száma (2. sz.), 1956. okt. 26., forradalmi röplap, GerÅ‘ ErnÅ‘ felmentésérÅ‘l, illetve Kádár János a Központi VezetÅ‘ség elsÅ‘ titkárrá választásáról. Sérülésekkel, egy részen ragasztott, középen hajtott, 46,5x31 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m