1915.VI.21. Katona egészalakos portréja, fotólap Borgula Vilmos szeksz... https://www.darabanth.com/hu/428-Gyorsarveres/428.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~500028/1915VI21-Katona-egeszalakos-portreja-fotolap-Borgula-Vilmos-szekszardi-mutermebol-hidegp~II2741573
2741573
13834
428
Military
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,05 EUR , 8,13 USD
Leírás: 1915.VI.21. Katona egészalakos portréja, fotólap Borgula Vilmos szekszárdi műterméből, hidegpecséttel jelzett, hátoldalán dátumozott, 14x9 cm
: bk