Szüretelő, osztrák zománcozott fém figura, jelzett: Rudolf Wolf, Wiene... https://www.darabanth.com/hu/428-Gyorsarveres/428.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Szuretelo-osztrak-zomancozott-fem-figura-jelzett-Rudolf-Wolf-Wiener-Neustadt-Becsujhely~II2744684
2744684
12158
428
Flea Market
Leírás: Szüretelő, osztrák zománcozott fém figura, jelzett: Rudolf Wolf, Wiener Neustadt (Bécsújhely), kopott, m: 11 cm
: karap_norbert