https://www.darabanth.com/hu/428-Gyorsarveres/428.0/Konyvek/Konyvek-Vallas~1000020/Zsivics-Matyas-Matthiae-Zsivics-De-dogmatis-orthodoxae-religionis-Liber-I-Pesthini-Pest-1~II2715846
2715846
17288
428
Books: Religion
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber I. Pesthini (Pest), 1803, Typis Matthiae Trattner, 8 sztl. lev. + 690+2 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott félbÅ‘r-kötés, kopott borÃtóval, a borÃtón kis sérülésekkel, kis lyukakkal, kissé foltos lapokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m