https://www.darabanth.com/hu/428-Gyorsarveres/428.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000006/2-db-Afrika-temaju-konyv-Schweinfurth-Georg-Afrika-sziveben-Ford-Halasz-Gyula-VilagjC3~II2743476
2743476
15114
428
Books: Travelling, Local History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
2 db Afrika témájú könyv: Schweinfurth, Georg: Afrika szÃvében. Ford.: Halász Gyula. Világjárók - Utazások és kalandok. Bp., é.n. (cca 1927-1928), Franklin-Társulat. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülsÅ‘ szennylap szakadt, egyébként jó állapotban. + Somssich Pongrác: Húsz év Afrika szÃvében. Bp., 1990, MezÅ‘gazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papÃrkötés.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m